Kontynuacja Osiedla Zielona Dolina rozpoczęta.

Kontynuacja Osiedla Zielona Dolina rozpoczęta !!! Po żmudnych przygotowawczo-logistycznych obowiązkach ruszyły prace ziemne.  W pierwszej kolejności geodeta wyznacza posadowienie budynków, dróg,  wówczas ekipa zabiera się do ich budowy(utwardzenia) by ułatwić komunikację ciężkiemu sprzętowi. Trzeba zawsze pamiętać, że etap robót ziemnych jest najważniejszy przy budowie naszych 4 kątów! bo solidne fundamenty to podstawa wszystkiego 😉

Team BudmeX

 

 

Osiedle Zielona Dolina – Aktualności. .

Już niebawem rusza III etap Osiedla Zielona Dolina który to powiększy je o następne 8 budynków. Jak widać na krótkim filmiku nasze inwestycje są jak perełki, a to dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zastosowaniu najlepszej jakości materiałów. Stawiamy na doświadczonych specjalistów branży budowlanej, remontowo-budowlanej i instalatorsko-wykończeniowej. Współpracujemy również z najlepszymi architektami. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, gdyż Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla nas kwestią priorytetową.

Osiedle Zacisze – usytuowanie nowej inwestycji.

Przedstawiamy Państwu dwa krótkie filmiki obrazujące usytuowanie naszej nowej inwestycji 10 domów przy ul. 3 Maja w miejscowości Choroszcz. Osiedle Zacisze otaczać będzie zabudowa jednorodzinna klasyczna jak i nowoczesna, a zarazem wręcz zatopiona w zieleni. 🙂 Wszystkich zainteresowanych i tych którzy spóźnili się na nasze poprzednie inwestycje zapraszamy do oględzin miejsca jak i budynków już powstałych.

Team BudmeX

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją 10 domów w Choroszczy na rok 2019.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją 10 domów w Choroszczy na rok 2019 oraz uroczym miejscem gdzie będą one powstawać !

Domy na Osiedlu Zacisze będą miały powierzchnie po 132,6 m2, 5 pokoi, 2 łazienki, garaż, kotłownia, wiatrołap. Działki do 422 m2.  Ceny już od 339 tyś zł. 🙂 

Osiedle te będzie znajdować się  w pięknych okolicznościach przyrody, w otoczeniu zieleni,  a zarazem w bliskim sąsiedztwie komunikacji miejskiej, sklepów, urzędów, służby zdrowia, szkół, przedszkola oraz w dogodnym oddaleniu od dróg wylotowych (Warszawa, Białystok 6 km). Usadowienie inwestycji otacza nowa zabudowa domów tradycyjnych jaki i nowoczesnych. Planowane rozpoczęcie budowy maj/czerwiec 2019. Nasze projekty są energooszczędne i gwarantują funkcjonalność na lata !!!  Kupujący u nas zwolniony jest z 2% podatku PCC.

Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie pod nr +48 791 767 022.

8 dodatkowych budynków Osiedle Zielona Dolina – Wyprzedane !!!

Osiedle Zielona Dolina  w miejscowości Choroszcz  Wyprzedane !!!!

8 dodatkowych budynków nowo powstającego osiedla znalazły już swojego właściciela!! Ponownie gratulujemy naszym klientom oraz dziękujemy za zaufanie w powierzeniu firmie Budmex budowy waszych wymarzonych czterech kątów 🙂Wszystkich nowych zainteresowanych i tych którzy się spóźnili zapraszamy do śledzenia strony www, FB, gdyż na rok 2019 szykujemy nową inwestycję pod nazwą Osiedle Zacisze. Lokalizacja osiedla  będzie w prześlicznym miejscu przy ul. 3 Maja, a komponować je będzie 10 budynków mieszkalnych wolnostojących w naszej flagowej stylistyce 🙂

Team BudmeX

Etap Elewacji – Osiedle Zielona Dolina oraz Aktualności – Osiedle Przy Lesie.

Jak dotąd pogoda nam dopisuje, a to przekłada się na szybkość oraz jakość naszych czynności. Oto kilka zdjęć z końcowego etapu elewacji  – Osiedla Zielona Dolina i aktualny postęp prac – Osiedle Przy Lesie.

Już niedługo podamy szczegóły naszych nowych inwestycji jak i wielkich zmian które planujemy 🙂

Team Budmex

Osiedle Zielona Dolina

Osiedle Przy Lesie